title

Zajęcia sportowe i zabawa

Nasze przwedszkole posiada autorski program sportowy , stworzony przez doświadczonego wykładowcę AWF. Nadrzędnym celem programu jest wspieranie i umożliwianie właściwego rozwoju psychofizycznego i emocjonalnego dzieciom od 2 roku życia. Na zajęciach nasi trenerzy kształtują prawidłowe postawy ciała i dbają o prawidłowy rozwój organizmu dziecka. Dzieci uczą się kontrolowania i czucia własnego ciała oraz jego funkcjonowania. Rozumieją potrzeby dbania o siebie i swoje zdrowie.

Zrównoważone i kreatywne podejście do zajęć ma pozytywny wpływ na każde dziecko , które wykracza poza same zajęcia . Nasze działania zwiększają potencjał każdego malucha , pobudzają rozwój fizyczny i umusłowy dziecka. Powodują wzrost dobrego samopoczucia oraz podnoszą umiejętności edukacyjne.

Nasze ćwiczenia wplecione są w baśniowy świat fanstazji , dzięki czemu maluchy chętnie podejmują współprace na naszych zajęciach.